Vergelijken

Compliancecheckers voor websites in de EU vergelijken

Kies twee of drie diensten voor een directe vergelijking, of bekijk de volledige matrix van 10 diensten. Functiegegevens zoals gepubliceerd door elke aanbieder; ‘Niet gepubliceerd’ betekent dat we ze niet konden vinden.

Directe vergelijking

LegisCheck.eu #1 · Compliancecontrole voor websites (EU-recht)
Uitstekend
Instapprijs€ 79 eenmalig, excl. btw (technische audit EU-LC-T1)
Gratis abonnementJa
Juridische dekking 25%9,0
Bewijs & transparantie 20%9,0
Hulp bij herstel 15%6,0
Focus op EU/EER 15%8,0
Prijstransparantie & waarde 15%8,5
Gemak van starten 10%9,0
Scan van cookies en opslagJa
Controle van de toestemmingsbannerJa
TrackerdetectieJa
Controle van de privacyverklaringJa
Controle van het colofonJa
Controle consumentenrechtJa
ToegankelijkheidscontroleNee
Toestemmingsbanner (CMP) inbegrepenNee
Doorlopende monitoringNee
BewijsrapportJa
HerstelinstructiesJa
Certificaat / keurmerkJa
TalenEN, SK (webinterface)
Gedekte landenEU/EER; 17 landen gecontroleerd bij de lancering, nationale rechtshandelingen per regio
iubenda #2 · Compliancesuite (juridische teksten + CMP)
Zeer goed
Instapprijs€ 4,99 per site per maand, bij jaarlijkse facturering (Essentials; € 5,99 bij maandelijkse facturering)
Gratis abonnementJa
Juridische dekking 25%6,0
Bewijs & transparantie 20%6,0
Hulp bij herstel 15%9,0
Focus op EU/EER 15%7,5
Prijstransparantie & waarde 15%7,0
Gemak van starten 10%8,5
Scan van cookies en opslagJa
Controle van de toestemmingsbannerJa
TrackerdetectieJa
Controle van de privacyverklaringJa
Controle van het colofonNee
Controle consumentenrechtNee
ToegankelijkheidscontroleNee
Toestemmingsbanner (CMP) inbegrepenJa
Doorlopende monitoringJa
BewijsrapportJa
HerstelinstructiesJa
Certificaat / keurmerkNee
TalenBeleidsteksten in 27 talen; voorwaarden in 15+; één taal bij Free en Essentials
Gedekte landenEU/EER, VK, Zwitserland, Amerikaanse staten, Brazilië (volgens de aanbieder)
Cookiebot #3 · Consentmanagementplatform (CMP)
Goed
Instapprijs€ 7 per maand per domein, excl. btw (Premium Lite, tot 50 subpagina’s)
Gratis abonnementJa
Juridische dekking 25%3,1
Bewijs & transparantie 20%7,5
Hulp bij herstel 15%7,5
Focus op EU/EER 15%8,0
Prijstransparantie & waarde 15%7,5
Gemak van starten 10%8,0
Scan van cookies en opslagJa
Controle van de toestemmingsbannerNee
TrackerdetectieJa
Controle van de privacyverklaringNee
Controle van het colofonNee
Controle consumentenrechtNee
ToegankelijkheidscontroleNee
Toestemmingsbanner (CMP) inbegrepenJa
Doorlopende monitoringJa
BewijsrapportJa
HerstelinstructiesNiet gepubliceerd
Certificaat / keurmerkNee
TalenBanner in 47+ talen (homepage van de aanbieder); interfacetalen niet gepubliceerd
Gedekte landenWereldwijd (sjablonen voor AVG/ePrivacy en Amerikaanse staatswetten)

Gemarkeerde waarden zijn de beste van de weergegeven diensten.

Volledige matrix

Scroll op kleine schermen zijwaarts. De namen van de diensten blijven bovenaan staan, de rijlabels links. De kolom van nummer 1 is gemarkeerd.

  • Ja
  • Nee
  • Niet gepubliceerd
Matrix van functies en scores van 10 diensten. Kolommen zijn diensten in volgorde van plaats; rijen zijn scores, prijzen en functies.
Dienst TopkeuzeLegisCheck.eu#1iubenda#2Cookiebot#3consentmanager#4Webbkoll#5CookieYes#6EDPB Website Auditing Tool#7eRecht24#8CookieFirst#9Siteimprove#10
Scores
Totaal8,37,16,56,36,36,16,16,15,85,2
Juridische dekking 25%9,06,03,13,42,62,63,65,22,11,9
Bewijs & transparantie 20%9,06,07,57,07,07,08,05,06,59,0
Hulp bij herstel 15%6,09,07,58,55,57,02,59,06,08,0
Focus op EU/EER 15%8,07,58,08,07,06,09,04,58,06,5
Prijstransparantie & waarde 15%8,57,07,56,010,08,010,06,58,02,5
Gemak van starten 10%9,08,58,07,09,08,54,08,07,04,0
Prijzen
Instapprijs€ 79 eenmalig, excl. btw (technische audit EU-LC-T1)€ 4,99 per site per maand, bij jaarlijkse facturering (Essentials; € 5,99 bij maandelijkse facturering)€ 7 per maand per domein, excl. btw (Premium Lite, tot 50 subpagina’s)€ 23 per maand (Starter, maandelijks; btw-behandeling niet vermeld)Gratis (geen betaald abonnement)€ 9 per domein per maand, of € 90 per jaar, plus lokale belastingen (Basic; $ 10 / £ 8)Gratis (geen betaald abonnement)€ 15 per maand (Premium Basic, weergegeven als 50% korting bij jaarlijkse betaling; btw niet vermeld)€ 9 per domein per maand of € 99 per jaar, excl. btw (Basic)Contact met verkoop (alleen offerte); UK G-Cloud 14-catalogusprijs vanaf £ 8.000 per jaar
Gratis abonnementJaJaJaJaJaJaJaJaJaNee
Prijsmodelgratis basiscontrole + eenmalige betaalde technische auditsfreemium-abonnement, per sitefreemium-abonnement, per domein, niveau naar aantal subpagina’sabonnement op basis van paginaweergaven (gratis abonnement op pluginpagina’s)gratisfreemium-abonnement, per domein, naar paginaweergavengratis (open source, EUPL)gratis tools + lidmaatschapsabonnementfreemium-abonnement, per domeinenterpriseabonnement, alleen op offertebasis
Prijzen gecontroleerd
Wat het controleert
Scan van cookies en opslagGeeft een overzicht van de cookies en andere browseropslag die een site plaatst.JaJaJaJaJaJaJaNeeJaNiet gepubliceerd
Controle van de toestemmingsbannerTest of de banner om toestemming vraagt vóór het tracken en een echte weigeroptie biedt.JaJaNeeNeeNeeNeeJaNeeNeeNee
TrackerdetectieVindt scripts, pixels en verzoeken van derden die bij het laden van de pagina worden uitgevoerd.JaJaJaJaJaJaJaJaJaNiet gepubliceerd
Controle van de privacyverklaringToetst de privacyverklaring aan de artikelen 13 en 14 AVG.JaJaNeeNeeNeeNeeNeeJaNeeNee
Controle van het colofonControleert de bedrijfsgegevens die artikel 5 van Richtlijn 2000/31/EG voorschrijft.JaNeeNeeNeeNeeNeeNeeNiet gepubliceerdNeeNee
Controle consumentenrechtControleert informatieplichten van webshops, zoals het herroepingsrecht en de prijsaanduiding.JaNeeNeeNeeNeeNeeNeeJaNeeNee
ToegankelijkheidscontroleTest pagina’s aan toegankelijkheidscriteria (WCAG / EN 301 549).NeeNeeNeeJaNeeNeeNeeJaNeeJa
Wat u krijgt
Toestemmingsbanner (CMP) inbegrepenLevert een eigen consentmanagementplatform voor uw site.NeeJaJaJaNeeJaNeeJaJaNee
Doorlopende monitoringScant automatisch opnieuw en waarschuwt bij wijzigingen.NeeJaJaJaNeeJaNeeNiet gepubliceerdJaJa
BewijsrapportMaakt een gedateerd rapport dat u als documentatie kunt bewaren.JaJaJaJaNeeJaJaNiet gepubliceerdJaJa
HerstelinstructiesLegt uit hoe u elke bevinding oplost.JaJaNiet gepubliceerdNiet gepubliceerdJaNiet gepubliceerdNeeJaNiet gepubliceerdJa
Certificaat / keurmerkGeeft na een controle een badge of certificaat af.JaNeeNeeNeeNeeNeeNeeJaNeeNee
Bereik
TalenTalen van de interface of de rapporten, zoals gepubliceerd.EN, SK (webinterface)Beleidsteksten in 27 talen; voorwaarden in 15+; één taal bij Free en EssentialsBanner in 47+ talen (homepage van de aanbieder); interfacetalen niet gepubliceerdBanner in 35+ talen (1 bij Starter, 5 bij Essential, alle bij Enterprise)EN, DE, IT, NO, SV (interface)Banner in 175+ talen, 41 automatisch vertaald; één taal bij FreeEN, DE, EL, ES, FR, IT (interface)DE; Engelse juridische teksten in PremiumBanner in 44 talen (supportcentrum); één bij FreeInterface in 12 talen (EN, DA, SV, DE, NB, FR, ES, IT, NL, FI, JA); helpcentrum in het Engels
Gedekte landenRechtsgebieden waarvoor de controles zijn ontworpen, zoals gepubliceerd.EU/EER; 17 landen gecontroleerd bij de lancering, nationale rechtshandelingen per regioEU/EER, VK, Zwitserland, Amerikaanse staten, Brazilië (volgens de aanbieder)Wereldwijd (sjablonen voor AVG/ePrivacy en Amerikaanse staatswetten)Wereldwijd (AVG, ePrivacy, Amerikaanse staatswetten); Legal Shield in DE, IT, ES, FR, UKElke website; verwijzingen naar de AVGWereldwijd (AVG, CCPA en andere wetten volgens de aanbieder)Elke website; gebouwd voor EU-audits op het gebied van gegevensbeschermingDuitsland (Duits recht)Wereldwijd (AVG, ePrivacy, CCPA, LGPD en andere, volgens de aanbieder)Wereldwijd; toegankelijkheidsverwijzingen naar EAA, ADA en Section 508